StyleUp!:)

Divadlo

Publikováno 07.06.2016 v 07:03 v kategorii Myšlenky, přečteno: 121x

Nevěděla jsem o čem napsat a tak mě napadlo že bych mohla napsat o tom co mám nejraději - divadlo♥ Tento článek ale věnuji dnešní době. Jen si ho přečtěte...
Celkem se divím, že poslední dobou se o divadlo nikdo moc nezajímá a ani do něho nikdo moc nechodí. (Tedy podle toho čeho jsem si sama všimla)
Moje otázka zní: Proč?(tedy pokud mají zrovna čas někam si vyjít)  Vždyť je to občas lepší než leckteré filmy. Včera jsme ve škole hráli na tabuli jednu hru určitě ji znáte - oběšence.
A já jsem dala bratry Mrštíkovi - moje spolužačky si lámaly hlavu co nebo kdo by to mohl být - a nakonec kdo to uhodl?
Náš učitel - fyziky který jen tak nahlédl do naší třídy. Potom my ještě vynadaly jak si tohle mají pamatovat... 
Mě to docela dost zklamalo protože jsou to čeští dramatici kteří v literatuře dost znamenají.
Samozřejmě každého zajímá něco jiného, ale mě se občas zdá že lidé postupně začínají zapomínat na naši literaturu a dramatické umění.
Co si o této situaci myslíte vy? NAPIŠTE MI TO DO KOMENTÁŘŮ:) Samozřejmě jsem nikoho nechtěla urazit tímto článkem, je to pouze můj osobní názor a jenom mi tato myšlenka prolétla hlavou. Ale docela mě to mrzí, že se začíná zapomínat na tak důležitou věc - umění.masky

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Majdi 25.06.2016 v 13:56 máš pravdu. Já tohle zaznamenávám i u hudby - hraju na příčnou flétnu, hodlám se tomu věnovat profesionálně. Nejen že lidi přestávají chodit na koncerty, ale také zapomínají na významné skladatele a interprety. Například nedávno ve výtvarce si moji spolužáci pustili Turecký pochod od Mozarta a učitelka řekla: ,,To je to Pro Elišku od Mozarta" (Pro Elišku napsal Beethoven). Je strašné, jak lidi znají pouze počítače a telefony. Občas je sice fajn být na počítači - třeba mít blog :), ale kultura je taky dost důležitá.


 • ... 06.07.2016 v 16:38 No já nejsem nějak extra zběhlá v divadlu... Ale když už mám možnost jít do divadla, tak jdu velice ráda :)))
  Moc často s rodiči nechodíme do divadla což mě mrzí ale když nejsou peníze, tak nejsou no :/
  Jinak celkově literatura je skvělá :)))


 • ... 06.07.2016 v 16:40 Jinak nevím jestli už jsem to tu psala ale máš božííí blog!!!! :333


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?